Gå til sidens hovedinnhold

Terminlista for HESA-serien er klar - MIL og SIL møter Rana-lagene i serieåpningen

Mosjøen IL starter mot B&Y IL og Sandnessjøen IL mot Rana FK 2. Begge kampene på bortebane.

(Helgelendingen)

I fjor satte kamp- og serieansvarlig Frank Aas opp mange alternative HESA-terminlister etter at den første gikk i vasken.

Det hele endte med at det ikke ble noen sesong i 2020. Nå har han forsøkt seg igjen, og de første seriekampene skal etter planen gå onsdag 21. april.

Både MIL og SIL tar turen til Rana i serieåpningen og møter henholdsvis Bossmo & Ytteren og Rana FK 2. Førstelaget til Rana FK spiller i 3. divisjon.

I forslaget til terminliste kommer lokaloppgjørene mellom MIL og SIL onsdag 9. juni og onsdag 29. september. Sesongen avsluttes 2. oktober for SIL. og 9. oktober for MIL.

Her er kampene i april og mai
Onsdag 21. april:
Bossmo/Ytt - Mosjøen
Rana FK 2 - Sandnessjøen
Saltdalkam - Fauske/Sprint
Fredag 23. april:
Røst - Innstranda
Søndag 25. april:
Junkeren 2/Glimt 3 - Grand Bodø
Onsdag 28. april:
Mosjøen - Rana FK 2
Onsdag 28. april:
Innstranda - Saltdalkam
Lørdag 1. mai:
Grand Bodø - Røst
Fauske/Sprint - Bossmo/Ytt.
Søndag 2. mai:
Sandnessjøen - Junkeren 2/Glimt 3
Onsdag 5. mai:
Saltdalkam - Bossmo/Ytt
Innstranda - Grand Bodø
Lørdag 8. mai:
Røst - Sandnessjøen
Rana FK 2 - Fauske/Sprint
Søndag 9. mai:
Junkeren 2/Glimt 3 - Mosjøen
Onsdag 19. mai:
Grand Bodø - Saltdalkam
Onsdag 19. mai:
Bossmo/Ytt - Rana FK 2
Mandag 24. mai:
Fauske/Sprint - Junkeren 2/Glimt 3
Sandnessjøen - Innstranda
Mosjøen - Røst
Onsdag 26. mai:
Saltdalkam - Rana FK 2
Lørdag 29. mai:\u0009
Røst - Fauske/Sprint
Innstranda - Mosjøen
Grand Bodø - Sandnessjøen
Søndag 30. mai:
Junkeren 2/Glimt 3 - Bossmo/Ytt.

Kampene til MIL og SIL resten av sesongen:
Lørdag 5. juni:
Mosjøen - Grand Bodø\u0009
Sandnessjøen - Saltdalkam.
Onsdag 9. juni:
Sandnessjøen - Mosjøen
Lørdag 19. juni:
Fauske/Sprint - Sandnessjøen
Saltdalkam - Mosjøen
Torsdag 24. juni:
Sandnessjøen - Bossmo/Ytt.
Lørdag 26. juni:
Mosjøen - Fauske/Sprint
Onsdag 18. august:
Mosjøen - Bossmo/Ytt.
Onsdag 18. august:
Sandnessjøen - Rana FK 2
Søndag 22. august:
Junkeren 2/Glimt 3 - Sandnessjøen
Onsdag 25. august:
Rana FK 2 - Mosjøen
Lørdag 28. august:
Sandnessjøen - Røst
Søndag 29. august:
Mosjøen - Junkeren 2/Glimt 3
Lørdag 4. september:
Innstranda - Sandnessjøen
Røst - Mosjøen
Lørdag 11. september:
Mosjøen - Innstranda
Sandnessjøen - Grand Bodø
Lørdag 18. september:
Grand Bodø - Mosjøen IL
Saltdalkam - Sandnessjøen
Onsdag 29. september:
Mosjøen - Sandnessjøen
Lørdag 2. oktober:
Sandnessjøen - Fauske/Sprint
Mosjøen - Saltdalkam.
Lørdag 9. oktober:
Fauske/Sprint - Mosjøen

Kommentarer til denne saken